Filip Chrzanowski dołączył do sztabu trenerskiego Akademii Bramkarskiej

Filip Chrzanowski to urodzony 22 października 1993r. w Gnieźnie były bramkarz klubów piłkarskich: Mieszko Gniezno, Cuiavia Inowrocław, KS Gniezno, Pogoń Lwówek, Sparta Szamotuły, Zieloni Lubosz.

Obecnie student fizjoterapii w Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a także Prezes i pomysłodawca założenia Klubu Sportowego Szczypiorniak Gniezno. Męska sekcja piłki ręcznej w Gnieźnie została reaktywowana po prawie 20 latach w czerwcu 2015 roku.

Mamy nadzieję, że wspólna praca trenerów Artura Bartkowiaka, Arka Koronki z Filipem Chrzanowskim przyniesie pozytywne efekty w rozwoju gnieźnieńskich bramkarzy, ale również przyczyni się do rozwoju Naszej Akademii Bramkarskiej i Miejskiego Klubu Sportowego MIESZKO.

Trener Filip uczestniczył już w czwartkowym treningu Naszych młodych bramkarzy.

Zapraszamy do kolejnych treningów Naszych młodych bramkarzy.

Treningi dla roczników 2008-2003 odbywają się w każdy czwartek od godziny 17:00 – 18:15 w Gnieźnie przy ul. Strumykowej. Zbiórka w siedzibie klubu o godzinie 16:55.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Artur Bartkowiak 694-352-226