Konkurs rozstrzygnięty

W dniu wczorajszym o 23:59:59 zakończył się konkurs AKADEMII BRAMKARSKIEJ AB na "lajkowanie" zdjęć bramkarzy MKS MIESZKO Gniezno, trenujących w Naszej Akademii.

Nagrodę niespodziankę miała otrzymać osoba ze zdjęcia, które otrzymało najwięcej polubień.

W rywalizacji o pierwsze miejsce do samego końca rywalizowało 3 zawodników, Kacper Alamenciak, podopieczny trenera Łukasza Malczewskiego z rocznika 2005, Marcel Światłowski, z drużyny trenera Roberta Zamiara z rocznika 2004 oraz Wiktor Jóźwiak z drużyny prowadzonej przez trenera Artura Bartkowiaka, rocznik 2003.

Zwycięzcą głosowania został Marcel Światłowski, który uzyskał 207 "lajków", drugie miejsce w zabawie zajął Wiktor Jóźwiak - 150 głosów. Na podium załapał się również Kacper Alamenciak - 133 głosy.

W związku z dużym zaangażowaniem głosujących trener Artur Bartkowiak podjął decyzję o tym, iż poza pierwszym zawodnikiem, który bezapelacyjnie wygrał, na swoje nagrody zasłużyli również zawodnicy z drugiego i trzeciego miejsca, którzy przekroczyli ponad 100 lajków.
Pozostali zawodnicy również otrzymają małe upominki - nagrody pocieszenia.

Wręczenie nagród odbędzie się na Spotkaniu Gwiazdkowo-Noworocznym w dniu 10.01.2015r. w AULI POMNIK w Gnieźnie.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim głosującym w naszej zabawie, to również dzięki Waszemu zaangażowaniu bramkarze będą mogli cieszyć się z upominków.

Korzystając z okazji trenerzy Akademii Bramkarskiej - Artur Bartkowiak i Arek Koronka życzą zawodnikom, rodzinom, rywalom z boiska, kibicom oraz sympatykom piłki nożnej, ciepłych i rodzinnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń i nadziei jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok.

Oto wszystkie Wasze głosy - stan na 20.12.2015r. godz. 23:59.

Oliwier Rosiak - 10 głosów,
Maks Stachowiak - 18 głosów,
Gracjan Przybyłowicz - 5 głosów,
Mikołaj Frankowski - 37 głosów,
Bartosz Rynarzewski - 15 głosów,
Kacper Alamenciak - 133 głosy,
Maksymilian Koronka - 20 głosów,
Marcel Światłowski - 207 głosów,
Patryk Przybylak - 22 głosy,
Filip Budasz - 19 głosów,
Jakub Tomczak-Nitka - 26 głosów,
Marcin Garjaciak - 38 głosów,
Jakub Grajek - 16 głosów,
Hubert Gruszecki - 20 głosów,
Wiktor Jóźwiak - 150 głosów,
trener Arek Koronka - 24 głosy,
trener Artur Bartkowiak - 34 głosy.

Mamy nadzieję, że podczas kolejnych konkursów organizowanych przez Akademię Bramkarską AB i MKS MIESZKO Gniezno również będziecie brali czynny udział w zabawie, a może zachęcicie jeszcze innych znajomych.

Artur Bartkowiak
Akademia Bramkarska AB, MKS MIESZKO Gniezno.